Müşteri Yöneticimiz Sizi Arasın!

Sizler için en iyisini seçeceğimizden emin olun, siz sadece isteğinizi aktarın gerisi bize bırakın...

IRCD hosting 3

Kobi Paketlerimizin en belirgin özelliklerinden biri; Web Tasarım olarak en modern, en sağlam görseli ziyaretçilerimize sağlamamız…

Günümüz internet dünyasına baktığımızda web sitelerinin ne kadar özensiz, ne kadar kullanışsız ve karışık olduğu aşikar. 

Bizler bu çizgilerin dışına çıkarak minimum fiyat, maksimum hizmet anlayışı ile KOBİ PAKETLER adı altında eşsiz görsellik, kolay kullanım ve memnuniyet sunuyoruz…

KOBİ XXL PAKETİ özel tasarım istemiyorum ama olursa en iyisi, en özelliklisi, en içeriği bol ve en uygunu olsun diyen müşterilerimize sunduğumuz bir fırsat. Sizin için tam 10 alternatif tasarım, sipariş modülü, responsive tasarım ve daha bir çok özellik ile tam istediğiniz gibi, size uygun, şık, kullanışlı bir web sitesi sahibi olma imkanı tanıyor.

Kobi Paketlerimizde bir web sitesinin tüm ihtiyaçları düşünülmüş, altyapı olarak en iyi teknoloji kullanılmıştır. Kobi Paketleri tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda test edilmiş olup, her geçen gün yenilenen teknoloji ile birlikte güncellenerek güçlendirilecektir.